Zaręczyny - i co dalej?

Zaręczyliście się!!! Świetnie, moje gratulacje! :) W końcu nadeszła ta piękna i długo oczekiwana chwila! A może wręcz przeciwnie - zaręczyny są dla Ciebie ogromnym zaskoczeniem i sama nie wiesz jak to teraz przełknąć? Czy może sama wszystko zaaranżowałaś i dostałaś wybrany przez siebie pierścionek?


Pierścionek zaręczynowy

Bez względu na to czy były to zaręczyny w restauracji, górach czy nad morzem, na zamku czy w kuchni podczas krojenia mięsa :) , przy rodzicach lub na osobności - jedno jest pewne - jest to dla Was wydarzenie jedyne w swoim rodzaju i niezwykłe, nadające nowy rytm Waszemu związku.Zaręczyny w górachOd teraz będziecie wysłuchiwać wielu pytań (i to nie tylko od najbliższych osób) - "kiedy ślub?", "jaka suknia?", "dlaczego nie chcesz zaprosić kuzyna ciotecznego mojej szwagierki?", ale na szczęście to wcale nie oznacza, że musicie już znać na nie wszystkie odpowiedź :) Nacieszcie się tym, że macie siebie, że jesteście zaręczeni oraz że przed Wami przepiękny okres narzeczeństwa. Przedstawiaj swojego narzeczonego, świętuj zaręczyny i z uśmiechem spoglądaj na swój prześliczny pierścionek. Na planowanie przyjdzie jeszcze czas, tymczasem nie ulegajcie presji otoczenia i świętujcie tą cudowną okazję! :) Wszystko w swoim czasie!


A jak już dojrzejecie do tej poważnej decyzji i zaczniecie przygotowania przedślubne, pomony może okazać się arykuł: Planowanie czas zacząć!

Komentarze

Popularne posty